www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - disponuje restauracíHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - disponuje kavárnouHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Darwin Hotel Restaurant
U Národní galerie 471, Praha 5 - Zbraslav 15600
Česká Republika
Hotel-Praha-Zbraslav-Darwin@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Darwin Hotel Restaurant ubytování Praha 5 - Zbraslav Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Darwin Hotel Restaurant - ubytování Praha 5 - Zbraslav | Vítejte

 
Hotel Praha 5 - Zbraslav Darwin Hotel Restaurant

Nový plně nekuřácký Hotel Restaurant Darwin se nachází v nejjižnější části Prahy, na malebné Zbraslavi, jen 20 minut od historického centra Prahy a necelých 20 minut od letiště v Praze Ruzyni.

Hotel Restaurant Darwin vznikl rekonstrukcí domu č.p. 471, jehož historie sahá až do 18. století. Po více než dvou stech letech existence, dnes již kulturní památky, zahajuje první sezónu  - nový hotel, dvě restaurace se zahradním posezením a knihkupectvím.

Objekt Hotel Restaurantu Darwin se nachází v areálu původního zbraslavského klášterního pivovaru, v těsném sousedství Zbraslavského zámku.

Praha Zbraslav ubytování
Hotel Restaurant Darwin má připraveno ubytování ve 14 pokojích ve 2. patře budovy a nabízí individuální přístup ke každému klientovi a výjimečný servis. 

Kapacita: 2 jednolůžkové pokoje, 10 dvoulůžkových pokojů a 2 mezonetová apartmá. Nekuřácké pokoje mají elegantní koupelny s otevřeným sprchovým koutem a protiskluzovou podlahou, ložnice s pracovním stolem nebo komodou, satelitní LED TV. WiFi připojení k internetu zdarma a ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech i bezplatné využití trezoru. Každý pokoj nabízí rozdílné dekorování, jinou atmosféru. Některý pokoj je více vhodný pro obchodní cestující, jiný pokoj je předurčen pro odpočinek a relaxaci, další pro romantický pobyt. Snídaně v ceně.

Hotel je vhodný pro pořádání malých konferencí a meetingů. Připraven je salónek s denním světlem. Technické vybavení a cateringové služby hotel zajistí podle Vašich přání. 

Praha Hotel Restaurant Darwin restaurace 
Hotel Restaurant Darwin disponuje dvěma restauracemi a zahrádkou ve vnitřním atriu hotelu. Hlavní restaurace má kapacitu 70 míst k sezení a k pořádání uzavřených akcí, konferencí nebo meetingů, lze ideálně využít menší restauraci s kapacitou 30 míst. Z obou restaurací je přístup do příjemné klidné zahrady, kde můžete uspořádat zábavnou akci nebo si dát kávu a přečíst knihu, kterou si půjčíte z knihkupectví, které je součástí hotelového komplexu.

Věnovat se Vám bude příjemný personál. Nabízené pokrmy z jídelního lístku zná a bude připraven Vám poradit při výběru nebo zodpovědět Vaše otázky. Čerstvé pokrmy připravované tradičními postupy, žádné průmyslově vyráběné polotovary, koncentráty, směsi koření ani dochucovadla.

Hotel Restaurant Darwin v Praze knihkupectví
Každý host restaurace nebo hotelu Darwin si může prohlédnout všechny nové knížky, vystavené na pultech nebo v policích, vybrat si tu svou a v pohodném křesle se pustit do čtení, k tomu si můžete objednat kávu atd. Nákup knížky lze doplnit pořízením dalšího dárku ze široké nabídky doplňkového sortimentu – diáře, kalendáře, dětské hry. Knihkupectví, stejně jako restaurace jsou bezbariérové. U vchodu do knihkupectví je dětský koutek.

A jelikož se jedná o knihkupectví DARWIN, je nad slunce jasné, že zde najdete spoustu knih od Darwina i o Darwinovi. Nezbytnou výbavou jak knihkupectví tak všech hotelových pokojů je Darwinovo stěžejní dílo a jedno z nejvýznamnějších děl historie vědy, představující základní kámen moderní biologie – „O vzniku druhů přírodním výběrem“.